0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Asia
AFC Champions League
Al Ain
۲
۰
Al Hilal Riyadh
inprogress
۱۹:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۳:۳۰
Europe
UEFA Champions League
Manchester City
-
-
Real Madrid
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Bayern Munich
-
-
Arsenal
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
FC Porto
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Qatar
Stars League
Al-Ahli Doha
-
-
Al Sadd
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Al Muaidar
۲
۲
Al Duhail
inprogress
۱۹:۰۰
Qatar SC Doha
-
-
Al-Rayyan
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Umm Salal
۰
۱
Al Arabi
inprogress
۱۹:۰۰
Japan
YBC Levain Cup
Iwaki SC
۰
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Omiya Ardija
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Azul Claro Numazu
۱
۳
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۰
۴
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۰۰
Imabari FC
۱
۲
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۲
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Croatia
HNL
GNK Dinamo Zagreb
۲
۰
NK Varazdin
inprogress
۱۸:۳۰
Colombia
Primera A
Once Caldas
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۴:۵۰
Envigado
۰
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۰:۳۰
CD Jaguares de Cordoba
۱
۱
Deportivo Cali
Finished
۰۲:۴۰
Norway
Eliteserien
Molde FK
۰
۰
Odds Ballklubb
inprogress
۱۹:۳۰
SK Brann Bergen
۰
۰
Ham-Kam
inprogress
۱۹:۳۰
Egypt
Premier League
Enppi
-
-
El Dakhleya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
National Bank
-
-
Talaea El Gaish
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
El Gounah
۱
۰
Smouha
Finished
۱۷:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persija Jakarta
۱
۰
Persis Solo
Finished
۱۵:۳۰
Pusamania Borneo FC
۰
۴
Madura United F.C.
Finished
۱۱:۳۰
RANS Nusantara
۱
۱
Barito Putra
Finished
۱۵:۳۰
Iceland
U19 League
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
۴
۳
Throttur Reykjavik U19
Finished
۰۰:۰۰
England
Super League Women
Chelsea (W)
-
-
Aston Villa (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Asia
AFC Asian Cup U23 Group D
Vietnam U23
۱
۱
Kuwait U23
inprogress
۱۹:۰۰
Uzbekistan U23
۲
۰
Malaysia U23
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Cup
FK Zenit St. Petersburg
-
-
FK Spartak Moscow
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۳
FC Rostov
Finished
۱۷:۳۰
Gazovik Orenburg
۲
۴
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
United States
USA US Open Cup
Louisville City FC
۳
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
Detroit City FC
۱
۰
Michigan Stars
Finished
۰۲:۳۰
Oakland Roots SC
۲
۱
El Farolito
Finished
۰۶:۰۰
Charlotte Independence
۵
۴
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
New Mexico United
۳
۱
Lubbock Matadors
Finished
۰۴:۳۰
Panama
Liga Prom
Los Santos
۱
۱
Herrera Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Panama Reserves
۰
۱
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Veraguas FC Reserves
۰
۲
CD Bocas Junior
Finished
۰۳:۳۰
Champions FC Academy
۲
۱
Ciex Sports Academy
Finished
۰۰:۰۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۰
۰
PFC Botev Plovdiv 1912
inprogress
۱۹:۳۰
Peru
Liga 2
Juan Pablo II College
۰
۰
Club Ada Jaen
Finished
۰۰:۰۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al-Nasr
-
-
Shabab Al Ahli Dubai
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Baniyas FC
۰
۰
Al Sharjah SCC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ecuador
Serie B
Cuniburo
۲
۱
CD Vargas Torres
Finished
۰۱:۰۰
Guayaquil City
۱
۱
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
Gualaceo SC
-
-
Leones Del Norte
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Indepiendente Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Serie A
EC Bahia
۲
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۴:۰۰
Ukraine
Premier League
FC Minaj
۱
۳
Dynamo Kiev
Finished
۱۶:۰۰
PFK Oleksandria
۰
۰
Obolon Kiev
inprogress
۱۸:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Caiquetio
۳
۱
SV Unistars
Finished
۰۳:۳۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
-
-
Mashujaa FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Geita Gold FC
۰
۰
Tanzania Prisons
Finished
۱۴:۳۰
Namungo FC
۱
۰
Coastal Union
inprogress
۱۸:۴۵
Tabora United (Kitayosce)
۰
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۰
۱
Western Suburbs
Finished
۱۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۲
۲
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
Republic of Korea
FA Cup
Mokpo City
۱
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Ansan Greeners
۰
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۰
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۳
۱
Hwaseong FC
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۰
۱
FC Seoul
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۱
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۳
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۳
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۲
Daejeon Citizen
Finished
۱۳:۳۰
FC Anyang
۰
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۱
۲
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۴
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۳:۴۵
Armenia
Premier League
FC Ararat Yerevan
۰
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
FC Ararat-Armenia
۱
۰
FC Urartu Banants Yerevan
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
Youth League
Warta Poznan U19
۰
۰
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۳:۳۰
Croatia
U19 League
NK Varazdin U19
۲
۲
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Aris Limmasol
inprogress
۱۹:۳۰
Apollon Limmassol FC
-
-
Pafos FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Azerbaijan
1. Liqa
Moik Baku
۳
۱
Energetik Mingechevir
Finished
۱۵:۰۰
FC Iravan
۲
۶
Shamakhi FK
Finished
۱۴:۳۰
Iran
2nd Division
Sepidrood Rasht
۰
۱
Shahrdari Bam
Finished
۱۶:۳۰
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۷:۰۰
Niroye Zamini
۱
۱
Ayandeh Sazan Ardabil
Finished
۱۶:۳۰
Kian Sam Babol
۰
۰
Chooka Talesh
Finished
۱۶:۳۰
Shohada Razakan
۰
۰
Bahman FC
Finished
۱۶:۳۰
North Macedonia
Macedonia Cup
FK Tikves Kavadarci
۱
۰
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Makedonija GjP
۲
۱
Voska Sport
Finished
۱۶:۳۰
South America
South American Championship Women U20
Chile U20 (W)
۱
۰
Bolivia U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Colombia U20 (W)
۴
۱
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Panama
LPF
Deportivo Universitario
۰
۱
San Francisco FC
Finished
۰۵:۰۰
CD Plaza Amador
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Tauro F.C.
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۰:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۵
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
Slovakia
U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۱
AS Trencin U19
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Atletico Lanus
۱
۲
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۰۰
Boca Juniors
۱
۰
Godoy Cruz
Finished
۰۲:۰۰
Defensa y Justicia
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۲:۰۰
Belgrano de Cordoba
۰
۴
Racing Club
Finished
۰۲:۰۰
Australia
NPL Queensland
Gold Coast United
۲
۲
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Cibao FC
۴
۱
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۰۲:۳۰
Rwanda
Peace Cup
Rayon Sports FC
۰
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Romanian Cup Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۰
۱
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۵:۳۰
Gloria Bistrita (W)
۸
۰
Farul Constanta (W)
Finished
۱۵:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۶
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hong Kong
Premier League
Hong Kong Rangers
۰
۳
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Second Division B
Delphi SC
۰
۰
Alexandria Petroleum
Finished
۱۷:۰۰
Al Olympi
۰
۰
El Hammam
inprogress
۱۷:۰۰
Talayie Alaistul
۱
۰
Al-Majd
Finished
۱۷:۰۰
England
Central Reserve League
Stockport County Reserves
۳
۴
Burnley Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Maranhense
Sampaio Correa-MA
۳
۳
Maranhao MA
Finished
۰۲:۰۰
Serbia
U19 League
FK Mladost Lucani U19
۲
۳
FK Vojvodina U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Zemun U19
۲
۳
FK Radnicki Nis U19
Finished
۱۴:۳۰
Cukaricki U19
۴
۰
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۱:۳۰
Vodovac U19
۱
۰
FK Brodarac U19
inprogress
۱۸:۱۵
Graficar Beograd U19
۳
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۰
۰
FK Jedinstvo Ub U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Novi Pazar U19
۲
۲
Spartak Subotica U19
Finished
۱۲:۳۰
Hungary
NB I Women
Haladas Viktoria (W)
۲
۳
Szent Mihaly SE (W)
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Etoile Carouge FC
-
-
Basel II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Paradiso
۰
۰
Young Boys II
inprogress
۱۹:۳۰
SC Cham
-
-
Breitenrain
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Bavois
-
-
FC Luzern II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Bulle
-
-
Zurich II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Servette II
-
-
Lugano II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Delemont
-
-
FC Biel-Bienne
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Botswana
Premier League
Botswana Defence Force
۱
۲
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۷:۰۰
Croatia
U19 Cup
NK Osijek U19
۲
۲
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
Zambia
Super League
Zanaco
۱
۱
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۲
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Forest Rangers
۱
۱
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Mutondo Stars
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۲
۱
Konkola Blades
Finished
۱۶:۳۰
Trident FC
۱
۱
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
Kolhketi Khobi
۲
۲
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۵:۳۰
FC Rustavi
۲
۳
FC Gareji
Finished
۱۵:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۵
۱
FC Spaeri
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۳
۱
Aragvi Dusheti
Finished
۱۷:۳۰
FC Shturm Sartichala
۱
۰
FC WIT Georgia Tblisi
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۲
۱
Gremio Atletico Sampaio RR
Finished
۰۳:۰۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۱
۲
Racing Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
Uruguay
Segunda Division
CSyD Cooper
۰
۱
Colon FC
Finished
۱۶:۳۰
Club Oriental
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Club Social y Deportivo Cooper
۰
۱
Colon FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Athletico Paranaense U20
-
-
Santos FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Flamengo RJ U20
-
-
Palmeiras U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Corinthians U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bragantino U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
-
-
Botafogo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Fluminense RJ U20
-
-
Goias EC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
FFA Cup
South Cardiff
۰
۱۰
Broadmeadow Magic
Finished
۱۲:۳۰
Western Spirit
۲
۳
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۳:۰۰
West Wallsend SC
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
Belconnen United
۲
۵
Gungahlin United FC
Finished
۱۲:۰۰
O'Connor Knights SC
۲
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۲:۰۰
Tuggeranong Utd
۱
۱
Australian National University FC
Finished
۱۲:۰۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۷
Monaro Panthers FC
Finished
۱۲:۳۰
Uruguay
Reserve League
Defensor Sporting Reserves
۲
۲
Boston River Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Egypt
Second Division A
Telecom Egypt
۰
۰
Asyut Cement Petroleum
Finished
۱۷:۰۰
Aswan FC
۳
۰
Nogoom FC
Finished
۱۷:۰۰
Misr Lel Makasa
۱
۳
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۷:۰۰
Dekernes
۳
۱
Makadi FC
Finished
۱۷:۰۰
Abu Qir Semad FC
۳
۱
Al Nasr Taaden
Finished
۱۷:۰۰
Slovakia
Cup
Podbrezova
۰
۰
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۹:۳۰
Scotland
Premier League Women
Montrose LFC (W)
-
-
Aberdeen (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Glasgow City (W)
-
-
Partick Thistle (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Hearts (W)
-
-
Rangers (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Spartans FC (W)
-
-
Motherwell (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Hamilton Academical FC (W)
-
-
Dundee United WFC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
KF Ballkani
۰
۰
FC Suhareka
inprogress
۱۴:۳۰
FC Drita Gjilan
۰
۰
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
HSK Zrinjski Mostar
۰
۰
Sloga Doboj
inprogress
۱۹:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
-
-
NK Maribor
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Finland
Suomen Cup
Tampere United
۰
۰
Inter Turku II
inprogress
۱۹:۳۰
VG-62
۰
۱
FC Jazz Pori
inprogress
۱۹:۰۰
JS Hercules
۰
۳
OLS
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
3. NL
Zagora Unesic
۳
۱
NK HV Posedarje
Finished
۱۸:۰۰
NK Tresnjevka
۰
۱
HNK Segesta Sisak
inprogress
۱۸:۴۵
South Africa
1st Division
Orbit College
۰
۳
Pretoria Callies
Finished
۱۶:۳۰
Upington City
۱
۱
Platinum City Rovers
Finished
۱۶:۳۰
Venda Football Academy FC
۰
۱
Casric Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Ceske Budejovice U19
۱
۰
Dukla Praha U19
Finished
۱۳:۳۰
Slavia Prague U19
۰
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Portugal
U19 League
CD Tondela U19
۱
۱
Santa Clara U19
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
FNL
Prostejov
۰
۱
Vyskov
Finished
۱۸:۰۰
Sparta Prague B
۳
۱
FK Pribram
inprogress
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۰
۰
FC Vysocina Jihlava
inprogress
۱۹:۳۰
AC Dukla Praha
۲
۰
SFC Opava
inprogress
۱۸:۳۰
FK MAS Taborsko
۵
۰
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۸:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۳
۲
SK Hanacka Slavia Kromeriz
inprogress
۱۸:۳۰
MKF Chrudim
۱
۱
SK Slovan Varnsdorf
inprogress
۱۸:۳۰
FC Graffin Vlasim
۱
۲
SK Lisen
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Romanian Cup
CS Corvinul Hunedoara
۱
۰
SC FC Voluntari SA
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۲
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
India
Shillong Premier League
Mawlai SC
۰
۰
Nangkiew Irat
Cancelled
۱۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۰
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۳:۳۰
Saudi Arabia
Division 2
Al Zulfi FC
۰
۰
Al-Draih
Finished
۱۶:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Najma (SAUD)
۰
۰
Al-Orubah
inprogress
۱۹:۳۵
Al Qaisumah
۰
۱
Al Faisaly Harmah
inprogress
۱۹:۱۵
Al Jandal
۰
۰
Al Jabalain
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۵
Israel
Leumit League U19
Hapoel Tel Aviv U19
۱
۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
Finished
۱۷:۳۰
Poland
IV Liga
KS Moravia Morawica
۰
۰
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
inprogress
۱۸:۳۰
Beskid Andrychow
۱
۰
MKS Trzebinia
inprogress
۱۸:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۲
BKS Bochnia
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
Cup
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
Torpedo Belaz Zhodino
inprogress
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk
-
-
Neman Grodno
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Burkina Faso
Premier League
AS Sonabel Ouagadougou
۰
۰
US Forces Armees
inprogress
۱۹:۳۰
Bahrain
2nd Division
Al Tadamun Buri
۰
۰
Al-Ittihad
inprogress
۱۹:۳۰
Isa Town
۰
۰
Al Ittifaq Maqaba
inprogress
۱۹:۳۰
Qalali
۰
۰
Bouri Cultural SC
inprogress
۱۹:۳۰
Latvia
Virsliga
Rigas Futbola Skola
-
-
FS Metta/Lu
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Auda
۱
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۰۰
Finland
Kolmonen
SavU (MP II)
۲
۰
IPS Edustus
inprogress
۱۹:۰۰
Czech Republic
4. Liga
FK Kozlovice
۱
۱
FC Strani
inprogress
۱۸:۳۰
Asia
AFC Cup
Abdish-Ata
۱
۱
Central Coast Mariners
Finished
۱۵:۳۰
Montenegro
Montenegro Cup
FK Buducnost Podgorica
۲
۰
FK Rudar Plevlja
inprogress
۱۹:۳۰
FK Decic Tuzi
۰
۰
FK Jezero Plav
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
U23 League
Estoril U23
-
-
Sporting Lisboa U23
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Ramlingen-Ehlershausen
۱
۰
STK Eilvese
inprogress
۲۰:۰۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
inprogress
۱۹:۴۵
Blau-Weiss Bornreihe
۰
۰
Kickers Emden
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۰
۰
Dornbreite
inprogress
۲۰:۰۰
Eckernforder SV
-
-
Union Neumuenster
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Gambia
GFA 1st Division
Wallidan
۰
۰
WAA Banjul
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Greater Tomorrow FC
-
-
Bombada FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Gambia Armed Forces FC
۰
۰
Steve Biko FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۰
Paide Linnameeskond
inprogress
۱۹:۳۰
Togo
Championnat National
AS OTR
۲
۰
Gbikinti Bassar
inprogress
۱۹:۰۰
Dyto FC
۰
۱
Gbohloesu
inprogress
۱۹:۰۰
Nigeria
NPFL
Doma United FC
۱
۰
Remo Stars
inprogress
۱۸:۳۰
Montenegro
2. CFL
Fk Iskra Danilovgrad
۱
۲
FK Podgorica
Finished
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Khor Fakkan U21
۰
۰
Al Jazira U21
Finished
۱۷:۳۰
Al Bataeh U21
۰
۰
Ajman Club U21
Finished
۱۷:۳۰
Moldova
Cup Women
FC Chisinau (W)
۱
۰
FC Belceanka (W)
Finished
۱۶:۳۰
India
R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۸
Brothers United FC
Finished
۱۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Montevideo Wanderers
۲
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Miramar Misiones
۱
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
-
-
Barcelona U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Scotland
Highland League
Fraserburgh
-
-
Brora Rangers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Forres Mechanics FC
-
-
Wick Academy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Biggleswade FC
-
-
Aylesbury United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Germany
Oberliga Westfalen
SG Wattenscheid 09
-
-
SpVgg Vreden 1921
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gibraltar
Rock Cup
Lincoln FC
-
-
Europa FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Heartland Queens (W)
۲
۱
Naija Ratels (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Rivers Angels (W)
۰
۰
Bayelsa Queens FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
South Africa
Premier League
Supersport United
-
-
Polokwane City FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Slovakia
Cup Women
Spartak Myjava (W)
-
-
Slovan Bratislava (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK 2011 Pecenady (W)
۰
۰
FC Kosice (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Senegal
FA Cup
ASC HLM Dakar
۰
۰
Oslo FA
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cyprus
Cyprus Women Cup
Aris Limassol (W)
۲
۱
Lefkothea Latsion (W)
Finished
۱۷:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۰
۳
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۴:۰۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FC 1908 Villingen
-
-
SG Sonnenhof Grossaspach
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Germany
Regionalliga Southwest
TSV Steinbach
-
-
TSG 1899 Hoffenheim II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
England
Northern League Division One West
City of Liverpool
-
-
Bootle
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Iceland
League Cup Women
HK Kopavogur (W)
-
-
Fram Reykjavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Grotta (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Afturelding/Fram (W)
-
-
Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belgium
First Amateur Division
KVV Thes Sport
-
-
KAA Gent II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
England
Alan Turvey Trophy
Chatham Town FC
-
-
Hashtag United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۰
۰
JK Tabasalu (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
Metallurg Lipetsk
۰
۱
FC Krasnodar II
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Baiano U20
AD Bahia de Feira U20
۱
۲
Jacuipense U20
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Liga Bet North
Ironi Bnei Kabul
۴
۴
Maccabi Ahva Shaab
Finished
۱۴:۳۰
India
Delhi Senior Division
Hindustan FC
۳
۰
Uttarakhand
Finished
۱۳:۳۰
Israel
State Cup U19
Hapoel Raanana U19
۰
۳
Ashdod U19
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
UD Ibarra
۰
۰
Arucas CF
inprogress
۱۹:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Larkhall Athletic
-
-
Frome Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Ireland
Leinster Senior League
Wayside Celtic FC
-
-
Liffey Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Denmark
U19 Ligaen
Silkeborg U19
۰
۰
AC Horsens U19
inprogress
۲۰:۰۰
Mali
Premiere Division
Stade Malien de Bamako
۰
۰
FC Binga
inprogress
۱۹:۴۵
USC Kita
۰
۰
AS Korofina
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Greece
U19 Super League 2
Kallithea U19
-
-
Ionikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Iran
Pro League
Sepahan
۱
۰
Zob Ahan
Finished
۱۶:۳۰
England
Premier League U18
Reading U18
۱
۴
Chelsea U18
Finished
۱۵:۳۰
Armenia
1. Division
Gandzasar Kapan
۲
۰
Syunik
Finished
۱۵:۳۰
Kazakhstan
2. Division
SD Family U21
۱
۰
Irtysch Pavlodar
Finished
۱۳:۰۰
Romania
Romanian Cup U19
CS Dinamo Bucuresti U19
۲
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt U19
Finished
۱۲:۳۰
Mongolia
Premier League
Khangarid Klub
۳
۱
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Khoromkhon Klub
۴
۱
Khovd
Finished
۱۴:۴۵
Chile
Primera Division
Palestino Santiago
-
-
Huachipato
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید